Bilet Takip Sistemi

MioPro - Bilet Takip Sistemi Modülü

MioPro

Bilet Takip Sistemi

Bilet Takip Sistemi Nedir?

Kesilen uçak biletlerinizi MIOPRO’ya otomatik aktararak kurumunuzun içinde takip etmenizi ve muhasebeleştirmenizi sağlayan masaüstü uygulamasıdır.

mio

MIO-TICKET Hakkında

mio
  • Havayollarından kesilen biletlerinizin tamamı MIO-TICKET sisteminden takip edilebilmektedir.
  • Kullanımı oldukça basit olan MIO-Ticket ile tek bir ekranda tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

MIO-TICKET Güvenlik

MIO-Ticket yüksek güvenlik düzeyinde çalışır.

mio
  • Dünyada ORACLE’dan sonra en güçlü database yapısına sahiptir.
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

MIO-Ticket kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla MIO-Ticket’ın uçak biletleri işlemlerinde ihtiyacı karşılandığı sonucuna ulaşılmıştır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST