Tarihçe

Mioplus Yazılım Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.

Başarı uzun bir yolculuktur. Dünden bugüne, bugünden yarınlara...

Tarihsel Gelişim Sürecimiz

Hayal etmek ilk adım diyerek başlanılan bu süreç nasıl mı ilerledi ?

 • 2004

  İlk Hayal

  Bir turizm firmasında çalışırken turizm sektörünün bir yazılıma ihtiyaç duyduğunu tüm sistemlerin tek bir üründe toplanması gerektiğinin farkındalığı oluştu . Tüm bu sistemlerin bir arada bulunduğu bir ürünün ortaya çıkarılması gerektiğinin hayali kuruldu.

 • 2005

  Kurulan Hayale Doğru

  Hayaller gerçekleştirilmek içindir mantığıyla bu hayal için büyük bir heyecanla MIOPRO yazılımının ilk temelleri atıldı. Atılan bu temel o kadar sağlam olmalıydı ki ürün her daim ayakta durmalıydı. Bundan ötürü çok sağlam bir veritabanı altyapısı oluşturuldu. Uzun ama heyecanlı bir serüven sonunda MIOPRO ürünü ortaya çıktı.

 • 2007

  Şirket Kurma Aşaması

  Turizm sektörünün nefesi olacak olan MIOPRO ürünü ortaya çıktıktan sonra Mioplus Yazılım ve Danışmanlık şirketinin temelleri atıldı . Küçük bir ekiple Turizm sektörüne hizmet vermeye başlanıldı.

 • 2010

  Mioplus'ın Sektörde Yükselişi

  Mioplus yazılım ve danışmanlık şirketi çok kısa sürede sektördeki yerini sağlamlaştırdı. Tüm modül yapılarının birbiriyle ilişkisel yapısıyla MIOPRO ürünü sektörün gözde yazılımı haline gelmişti. Ayrıca MIOPRO ürünü için güçlü bir destek ekibi kurulmaya başlanıldı. Müşteri memnuniyeti ve desteğiyle önü tutulamaz bir ilerleyişle büyükşirket olma yolunda sağlam adımlar atılmaya başlanıldı.

 • 2013

  Mioplus'ın Büyümesi

  Mioplus Yazılım Danışmanlık ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalıştırdığı genç, dinamik koadrosuna her geçen gün yeni bireyler ekleyerek hızla büyümektedir.

 • 2016

  Geleceğe Emin Adımlar

  Hem yurt içi hem yurtdışı anlaşmalarımızla tüm sektörlere yeni yazılımsal çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Mioplus Yazılım Danışmanlık ve Ticaret A.Ş. 'nin gelecekte yazılım sektöründeki yeri hayallerin çok üstünde olacaktır.

Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST