Rent A Car Sistemi

MioPro - Rent A Car Sistemi Modülü

MioPro

Rent A Car Sistemi

MIO-Rent A Car Sistemi Nedir?

Yurtiçi ve yurtdışında tüm müşterilerinizin araç kiralama hizmetlerini takip eden, muhasebeleştiren, tedarikçi ve müşteri yönetimini sağlayan ve istendiğinde bu hizmetleri raporlayan ve analiz eden modüldür.

mio

Rent A Car Hakkında

mio
  • Rent A Car modül yapısı oto kiralamayla ilgili gerekli olan tüm tanımlama ve işlem ekranlarını barındırmaktadır.
  • Bu sistemde kullanıcı genel tanımlamaları yaptıktan sonra tanımladığı alanları kullanarak satış ve diğer işlemlere başlamaktadır.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

Rent A Car Güvenlik

Rent A modülü önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

mio
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Rent A Car Nodülünü kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla Rent A Car işlemlerinde bizim modülümüzün ihtiyacı karşıladığı sonucuna ulaşılmıştır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST