Kara Turları Sistemi

MioPro - Kara Turları Sistemi Modülü

MioPro

Kara Turları Sistemi

Kara Turları Sistemi Nedir?

Yapılan Kara turları işlemlerini MIOPRO’ya otomatik aktararak kurumunuzun içinde takip etmenizi ve muhasebeleştirmenizi sağlayan masaüstü uygulamasıdır.

mio

Kara Turları Modülü Hakkında

mio
  • Kara Turları işlemleri için gerekli olan Kara Turları durum bilgisi,pozisyon ,Kara Turları firma, araç marka gibi tüm tanımları sistemi kullanan kullanıcı tanımlayabilmektedir.
  • Kullanımı oldukça basit olan modül ile tek bir ekranda tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

Kara Turları Güvenlik

Kara turları modülü önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

mio
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Kara turları modülünü kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla Kara Turları işlemlerinde, Kara Turları modülünün ihtiyacı karşılandığı sonucuna ulaşılmıştır.Bu memnuniyet bizi daha da ileriye taşımak için gerekli motivasyonu sağlamaktadır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST