Vize Takip Sistemi

MioPro - Vize Takip Sistemi Modülü

MioPro

Vize Takip Sistemi

MIO-Vize Takip Sistemi Nedir?

Müşterilerin internet ve mobil araçlarla veya doğrudan yaptığı vize başvurularını kontrol eden, süreçleri hakkında sms, mail ve web uygulamaları ile bilgi veren, işlem ile ilgili tüm muhasebesel verileri takip eden ve istendiğinde bu hizmetleri raporlayabilen ve analiz edebilen modüldür.

mio

MIO-Vize Modülü Hakkında

mio
  • Vize işlemleri için gerekli olan pasaport, vize türü ,konsolosluk gibi tüm tanımları sistemi kullanan kullanıcı tanımlayabilmektedir.
  • Kullanımı oldukça basit olan modül ile tek bir ekranda tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

MIO-Vize Modülü için Güvenlik

Vize modülü önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

mio
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Vize Modülünü kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla Vize modülü’nün vize işlemlerinde ihtiyacı karşılandığı sonucuna ulaşılmıştır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST